en f

Novinka

LUKROM představí v Kroměříži nově dopravní techniku

12/02/2016

KROMĚŘÍŽ| Tradiční akce Dny otevřených dveří v Kroměříži se kvapem blíží a společnost LUKROM chystá opět přehlídku toho nejlepšího.

Návštěvníci si budou moci prohlídnout novinky ze zemědělské techniky, připraveni jsou specialisté zodpovědět odborné dotazy, ujít by vám neměla ani prohlídka přilehlého pneuservisu, ale také bohaté občerstvení. Akce odstartuje 23. února a potrvá tři dny, vždy od 9 do 16 hodin.

„I letos se budeme veřejnosti snažit představit co nejvíce strojů zastupovaných značek zejména John Deere, Horsch a JCB. Některé stroje budou přímo předváděcí. Ovšem samotné vyzkoušení bude záležet na domluvě se zákazníkem mimo akci. Stroje se rozmístí jak do kryté haly, tak před budovou na nádvoří,“ prozradil vedoucí střediska v Kroměříži Jan Kubín s tím, že pro zákazníky jsou připraveny i akční nabídky.

V Kroměříži se letos představí nově i dopravní technika KRAMPE, jejíž importérem se LUKROM stal v průběhu roku 2015. Nebudou zde také chybět krmné vozy a další novinky z prostředí naši společnosti. „Myslím, že Kroměříž bude pro všechny opět zajímavou podívanou širokého portfolia, které naše společnost nabízí,“ pozval na akci Jan Kubín. 

 

nahoru