Novinka

Nový rok odstartují agrochemici šňůrou odborných seminářů

12/01/2023

Se začátkem nového roku odstartují v LUKROMU i tradiční agrochemické semináře, které pořádáme pro naše zákazníky. Ten první odstartuje již zítra ráno v oblasti sirnatých lázní Leopoldov, které jsou součástí Buchlovic a nachází se v malebném údolí Chřibů nedaleko buchlovského zámku a hradu Buchlova.Téma prvního semináře, který naši achrochemici zítra zahájí se bude točit kolem nabídky osiv pro letošní rok.

„Semináře budou věnované a společně s dodavatelskými firmami zaměřené na problematiku výroby a výběru odrůd jednotlivých druhů osiv. Na dalších akcích, které pak převezmou další kolegové z LUKROMU se budeme věnovat také nabídce pesticidů aj.,“ prozradil jeden z pořádajících agrochemiků LUKROMU Michal Pečenka.

V prostorách rekreačního střediska Lázně Leopoldov pak plánuje divize agrochemie semináře v průběhu celého února, a to 1. února, 8. února a 21. února vždy se svým vlastním odborným programem.

„Mezi přednášejícími se objeví zástupci společností jako jsou například Saaten Union, AgroProtec, Corteva, Agra Group a spousta dalších,“ přiblížil ředitel divize Jan Kořenek.

Na setkání s vámi - našimi partnery a dodavateli - se těší celá divize agrochemie společnosti LUKROM.

 

 


V případě bližších dotazů ohledně AGRONOMICKÝCH SEMINÁŘŮ

můžete kontaktovat naše obchodní zástupce ZDE

nahoru