en f

Novinka

OSMNÁCT LET PARTNERSTVÍ: SE ZNAČKOU CONTINENTAL OBOUVÁME I STROJE JCB

14/09/2021

Společnost Continental si letos připomíná 150. výročí založení. Otrokovický výrobce pneumatik Continental Barum si své významné narozeniny připomněl několika akcemi a jednou z nich byl i kulturně-zábavný program na zlínském náměstí Míru, který se konal minulý pátek. LUKROM byl u toho!
Součástí oslav se stala i naše zemědělská společnost LUKROM, a to díky osmnáctiletému partnerství s touto značkou.

Několik stovek návštěvníků si mohlo přímo v centru Zlína z bezprostřední blízkosti prohlédnou, osahat a vyzkoušet vystaveného žlutého krasavce – manipulátor JCB 532-70 Agri, který byl obutý naším pneuservisem právě do pneumatik značky Continental. Tento špičkový zemědělský stroj anglického výrobce byl v centru dění po celý den oslav.

OSMNÁCT LET PARTNERSTVÍ: S BARUMEM CONTINENTAL OBOUVÁME I STROJE JCB

„Barum Continental patří mezi naše největší partnery, a právě s nimi se začal psát příběh našeho lukromáckého PNEUSERVISU v roce 2003. Jejich prostřednictvím nabízíme nejen osobní pneu, ale také nákladní či pneumatiky na těžkou zemědělskou techniku, jako je tento teleskopický manipulátor značky JCB, který jsme speciálně na tuto akci obuli,“ doplnil šéf PNEUSERVISU LUKROMU, který sídlí v Kroměříži Ladislav Kuška.

 

 

  

Continental AG - společnost, která má jméno. Německá akciová společnost se zabývá výrobou součástí v automobilovém průmyslu. Specializuje se na pneumatiky, brzdové systémy, elektronické stabilizační programy, vstřikovací systémy spalovacích motorů, tachografy a dalších komponenty. Sídlo společnosti je v Hannoveru v Dolním Sasku. Firma Continnental je po společnostech Bridgestone, Michelin a Goodyear čtvrtým největším výrobcem pneumatik na světě. 

nahoru