Novinka

Otevřená Kroměříž: Odstartoval dvacátý ročník akce našeho strojařského střediska

20/03/2024

Servis pro zemědělskou techniku, pneuservis, sklad náhradních dílů, zázemí divizí zemědělské techniky a mechanizace živočišné výroby. Tohle všechno najdete na jednom ze strojařských středisek LUKROMU v Kroměříži, které právě v těchto dnech 19. – 21. března otevřelo své útroby veřejnosti. 

 

Odstartoval jubilejní 20. ročník akce dny otevřených dveří. „K vidění budou až tři desítky zemědělských strojů předních značek, které společnost LUKROM prodává, a to JCB, HORSCH, ale také John Deere, Maschio, Krampe či Italmix. Cílem akce je zejména setkání s našimi zákazníky a partnery,“ uvedl vedoucí střediska Jan Kubín. 

V Kroměříži se již tradičně prezentuje anglická značka JCB, která vystavila širokou škálu své techniky. Zastoupení tady mají také traktory Fastrac, teleskopické manipulátory i kloubové nakladače.

„Asi největší novinkou by měl být nový teleskopický manipulátor JCB 530-60 Agri Super, který bude mít na této akci svoji lukromáckou premiéru,“ vyzdvihl šéf projektu JCB v LUKROMU Petr Sedláček s tím, že právě tento stroj vyplňuje mezeru mezi středním a malým manipulátorem. „Od tohoto manipulátoru si slibujeme rozšíření portfolia a oslovení nových zákazníků,“ je přesvědčený.

Pozadu nezůstane ani německá značka HORSCH. „Jsou zde k vidění hlavní novinky,
a to Pronto DC, Joker RT, Maestro, Leeb VN a další,“ sdělil Petr Kachník, který je vedoucím projektu HORSCH v LUKROMU.

Návštěvníkům bude po tři dny otevřeno celé středisko. Lidé mohou nahlédnout i do technického zázemí, včetně pneuservisu. Po dobu akce je jim k dispozici občerstvení u bohatého rautu. „Myslím, že opět je na co se těšit, navíc se zákazníci mohou poradit nejen s obchodníky, ale také s pracovníky servisu, kteří jsou neustále k dispozici pro jakékoliv dotazy,“ uzavřel vedoucí střediska Jan Kubín s tím, že akce potrvá ještě dnes do 16 hodin a ve čtvrtek, tedy zítra od 9 - 16 hodin. 

 

> > PŘIJEĎTE ZA NÁMI 

nahoru