Novinka

POLNÍ DEN 2023

21/08/2023

Vážení obchodní partneři, 

srdečně vás zveme na polní den LUKROMu, který se bude konat 6. 9. 2023 na pozemcích společnosti LUKROM plus s.r.o. v Tlumačově na Zlínsku na stejném pozemku, jako v loňském roce. 

Představíme vám široké portfolio novinek značky HORSCH se zaměřením na úsporu času pro obsluhu a také snadné nastavení a údržbu. 

Těšit se můžete na přednášku zástupce vedení společnsti HORSCH Leeb. Naše pozvání přijal Theodor Leeba, který bude mít možnost vám sdělit novinky a přiblížit situaci na trhu v našem okolí i ve světě, ve výrobě v rozvoji firmy, a hlavně k trendech kam se bude postřiková technika v příštích letech ubírat.

Dále budete mít prostor si všechny stroje důkladně prohlédnout, některé i aktivně vyzkoušet na jednotlivých stanovištích zaměřených na všechna čtyři zemědělská odvětví, na která se právě výrobce HORSCH cíleně zaměřuje. Na všech stanovištích si jistě zákazníci najdou své, co je zajímá a dostanou samozřejmě fundovaný odborný výklad našich prodejců či technologických i technických poradců.

Takže neváhejte navštívit náš polní den LUKROMu zaměřený na techniku HORSCH, na jehož doprovodném programu nebude chybět dostatek výborného občerstvení a přátelské farmářské atmosféry.

Na setkání se těší LUKROM team

 

nahoru