en f

Novinka

POLNÍ DEN SECÍ TECHNIKY HORSCH

22/08/2019

Přípravy na další POLNÍ DEN společnosti LUKROM, spol. s r.o. vrcholí! Tentokrát se naše stroje předvedou v akci na polích společnosti LUKROM plus s.r.o. v Tlumačově. Kompletní portfólio značky HORSCH na zakládání porostů můžete vidět již 5.9.2019. Úvodní slovo a zahájení akce zazní v 9:30 hodin.

Již za dva týdny se uskuteční v Tlumačově u Kroměříže na polích společnosti LUKROM plus s.r.o.  „Polní den secí techniky HORSCH“.
(GPS souřadnice: 49.2453333N, 17.4853783E, https://mapy.cz/s/gacalutulu)


Touto akcí bychom rádi navázali na dobu, kdy polní dny bývaly ve společnosti LUKROM tradicí. Již letos v červnu proběhl polní den s postřikovači HORSCH Leeb a traktory JCB Fastrac v prostorách našeho podniku v Šaraticích u Brna a nyní bychom Vám rádi představili kompletní portfolio techniky HORSCH na zakládání porostů. Součástí prezentace, kterou uvede svojí zajímavou přednáškou spolumajitel a šéf vývoje společnosti HORSCH Maschinen GmbH pan Philipp HORSCH bude představení novinek v nabízených strojích, nahlédnutí do sortimentu pro připravovanou listopadovou výstavu Agritechnica v německém Hannoveru, a také seznámení se s inovacemi v již známé nabídce strojů.

 

 Veškeré informace naleznete v přiložené pozvánce, prostřednictvím které můžete zaregistrovat svoji účast a zároveň váš bližší zájem o stroj. Pouze pro zaregistrované účastníky bude připraven malý dárek a občerstvení.

 

PRO REGISTRACI: KLIKNĚTE ZDE

 

PROGRAM

09:15 Příjezd účastníků

09:30 Zahájení polního dne, úvodní slovo

09:45 Přednáška Philippa Horsche na téma - Aktuální vývoj v zemědělství

11:30 Ukázky na poli a představení jednotlivých secích strojů HORSCH

12:30 Oběd

13:30 Prostor pro osobní konzultace

 

nahoru