Velkou devízou je mobilní pneuservis
KROMĚŘÍŽ | Profesionální přístup a prvořadou kvalitu nabízí pneuservis v Kroměříži, který disponuje širokou škálou osobních, nákladních, zemědělských a EM pneumatik od renomovaných a na trhu žádaných výrobců (Continental, Michelin, BKT, Trelleborg, Mitas, Alliance, GY, Kama aj.).To ale není vše. V nabídce jsou dále kultivační kola s ocelovými disky, včetně dvoumontáží („dělený i pevný mezikus“, „univerzální i pevná rozteč“), kompletní klasické dvoumontáže s upínači, ocelové disky (i na zakázku), pěnování kol a poradenství.
„Vzhledem k využívání nejmodernějších technologií (termopres MONAFLEX – Anglie, opravný materiál REMA – Německo, TECH – USA) a vysoké odbornosti našich techniků provádíme záruční opravy běhounového, ramenního, bočnicového a patkového poškození veškerých druhů pneumatik teplou a studenou vulkanizací. Velkou přidanou hodnotou je také náš „mobilní pneuservis,“ říká šéf pneuservisu Vladimír Kuška.
V letošním roce chce servis pokračovat v již zavedeném programu, který se v minulých třech letech setkal s velkým zájmem. Tento program představuje „Informativní školení mechanizátorů a pracovníků mechanizace“ se zaměřením na ekonomické využití pneumatik s důrazem na správné huštění – zlepšení ekonomiky ve spotřebě nafty a snížení měrného tlaku na půdu, což je aktuálně v době dlouhodobé absence půdní vlhkosti důležitý aspekt zájmu všech zemědělců.
„Na přípravě tohoto programu si dáváme velmi záležet a využíváme mimo odbornou literaturu především naše „interní testy a poznatky z reálného provozu,“ dodal Vladimír Kuška.