Diskové secí stroje

Objevte LUKROM

Pronto DC

Univerzální secí technika pro všechny podmínky, po orbě, setí do mulče, setí bez přípravy, přesné uložení osiva (i hnojiva u verze PPF), dokonalé kopírování terénu, vysoká výkonnost díky konstrukci uchycení secích botek, měnitelnému přítlaku na secí botky a přesnému dávkovacímu ústrojí umožňujícímu setí při rychlostech až do 20 km/h, nízká tahová potřeba, pracovní záběry strojů 3 až 12 metrů.

Pronto AS

Flexibilní na poli a dokonalý na silnici, univerzální secí technika pro všechny podmínky, po orbě, setí do mulče, setí bez přípravy, stroj je vybaven tříbodovým závěsem, kde je možné měnit adaptér pro setí hustě setých plodin a adaptér pro přesné setí, záběr stroje: 6 metrů (8 řádků s roztečí 75 cm).

Pronto SW

Přednosti secí techniky Pronto pro velké podniky. Centrální zásobní vůz o objemu 12.000 l pro osivo i hnojivo předurčuje tento stroj pro velké denní výkony. Zároveň umožňuje aplikaci hnojiva pod patu PPF i u větších pracovních záběrů. Přepravní šířka 3,0 m, pracovní záběry 8 – 12 m.

Pronto KE

Dokonalé setí v kombinaci s vířivými branami, setí po orbě, do mulče, do těžkých půd, dokonalé setí v kombinaci s rotačními branami, pracovní záběr: 6 metrů.

Pronto TD

Zpracování půdy a setí v jedné pracovní operaci, stroj určený do lehkých a středních půd, kde zpracování půdy kypřičem Tiger je doplněno přes tříbodový závěs diskovým secím strojem Pronto v záběru odpovídajícímu zpracování půdy, úspora přejíždění pole díky kombinaci setí se zpracováním půdy v jednom přejezdu, velký zásobník na osivo až 2000 l, pracovní záběry stroje: 3 až 8 metrů.

Express TD, KR

Univerzální secí technika pro tříbodový závěs, nesený secí stroj koncepce Pronto určený pro traktory o výkonu od 130 koní. Pracovní záběr stroje: 3 a 3,5 metru. Varianty s diskovou přípravou půdy nebo s rotačními branami.

Focus TD

Koncepce pásového osevu, stroj určený k pásovému výsevu zrnin s hlubokým kypřením a ukládáním hnojiva jedinou pracovní operací, výrazné omezení pracovních přejezdů, hluboké kypření půdy přesně pod výsevními řádky, přesná definice kořenového prostoru s variantními umístěním hnojiva (100% pod patu, 50% pod patu + 50% do povrchové vrstvy, 100% pod povrch) s cíleným zhutněním povrchu půdy, setí do vlhké půdy zbavené posklizňových zbytků ověřenými a spolehlivými secími botkami TurboDisc, rozteč řádků u setí řepky 30 cm, u setí obilovin 15 cm, pracovní záběr stroje: 4, 6 a 7 metrů.

nahoru